Wieś jak malowana, dożynki z KRAMP 2023 Konkurs IV edycja NAGRODA GŁÓWNA 10 000 ZŁ DLA SZKOŁY Z WASZEJ OKOLICY

zasady konkursu:

rule1

Wybierzcie drużynę
liczącą od 2-10 osób
z Waszych okolic

rule1

Przystrojcie najpiękniej,
najweselej jak potraficie
wieś lub baloty

rule1

Złóżcie zgłoszenia do 30.09.2023r.
pod postem konkursowym
na profilu Kramp na Facebooku

I wygrajcie!!!

Konkurs trwa od 22.08 do 30.09.2023 r.

Komunikat: Ważne Zmiany w Konkursie "Wieś jak Malowana" – IV Edycja

Drodzy Rolnicy i Rolniczki,

Sierpień w Kramp kojarzy nam przede wszystkim z naszym ulubionym konkursem – Wieś jak Malowana. Kiedy 3 lata temu, ruszyła I edycja konkursu na najpiękniejsze przystrojenie wsi, nie sądziliśmy, że dostarczy ona nam tyle wzruszeń, inspiracji i uśmiechu na ustach. Niestety rok 2023 jest inny niż poprzednie…

Jesteśmy świadomi, że stajecie obecnie przed wyjątkowymi wyzwaniami związanymi z trudną sytuacją ekonomiczną, zmianą klimatu, niskimi cenami skupu. Wszystko co robimy, robimy dla Was, jesteśmy z Wami i sami również odczuwamy skutki tych trudności. 
W związku z ciężką sytuacją ekonomiczną, zmagającą się ze wzrostem inflacji, podjęliśmy decyzję o dostosowaniu naszego konkursu do aktualnych realiów. Wierzymy, że wspólne działanie w trudnych czasach jest kluczowe dla wspierania naszej rolniczej społeczności. 

Dlatego też chcemy poinformować Was o pewnych zmianach w formule tegorocznego konkursu. W tym roku "Wieś jak Malowana" odbędzie się wyłącznie poprzez nasz profil na platformie społecznościowej Facebook.

Weź udział w konkursie

Jak zawsze czekamy na Wasze zdjęcia i filmy z pięknie przystrojonymi wsiami. Nagrodą w konkursie będzie 10 000 złotych, które zostanie przekazane na wsparcie edukacyjne wybranej przez zwycięzców okolicznej szkoły. Chcemy w ten sposób podziękować za Waszą ciężką pracę oraz zaangażowanie w tworzenie dożynkowych dekoracji.

Pragniemy podkreślić, że nasza decyzja o zmianie formuły konkursu nie była łatwa. Niemniej, chcemy podtrzymać ducha konkursu. Wierzymy, że wspólnie możemy pokonać te wyzwania i stanąć z jeszcze większą siłą w przyszłości.

Dziękujemy Wam za zaufanie, oddanie i wkład w to, co tworzymy wspólnie w ramach "Wsi jak Malowanej". Zbieramy siły na przyszłość, pełni nadziei na lepsze jutro.


W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies, które będą zamieszczane w Państwa urządzeniu (komputerze, laptopie, smartfonie). W każdym momencie mogą Państwo dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki internetowej i wyłączyć opcję zapisu plików cookies.